SELKA Olarak Değerlerimiz ve Misyonumuz

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimiz en önemli sermayemiz, 7/24 müşteri desteğimiz ile sizlerin her zaman yanındayız.

Güvenilirlik

Güvenilirliğimiz en büyük sermayemizdir.

Yenilikçilik ve İleri Görüşlülük

İnovatif düşünce ve sürekli iyileşme temelli çalışma

Liderlik

Kurumumuz hızlı düşünüp , çabuk karar verebilen bir liderlik mekanizmasına sahiptir.

Araştırmacılık

Sürekli AR-GE planı ve araştırma

Girişimcilik

Temel değerlerimizden ayrılmadan, sürekli yenilik ve girişkenlik

Samimiyet

Samimiyet ve şeffaflık olmazsa olmazımız.

Dinamizim

Her zaman ilk gün ki heyecanla

Kuruluşumuz 1982 yılından bu yana, et ve süt endüstrisine yönelik en kaliteli hammadde­leri, her biri kendi alanında lider olan, dünyanın pek çok ülkesindeki temsilcisi olduğumuz firmalardan ithal edip, üstün hizmet anlayışımızla sanayicilerimizle buluşturmaktayız.

Sektördeki pek çok yeniliğe öncülük etmiş olan firmamız, sürekli gelişim içinde olan et ve süt endüstrilerimizin ihtiyaçlarını öngörüp, bu alanlardaki yenilikçi çalışmalarını sürdürmek­tedir. Geniş bir ağ aracılığı ile, sektördeki en yeni ürünler taranmakta, değişen ve gelişen ihtiyaçlara en uygun ürünler ve makineler bulunmakta, pek çok pilot fabrikada denemeler yapılmakta ve içlerinden en başarılı olanların’, siz sanayicilerimizle buluşturmaktayız. Bu sayede, sanayimizin gelişmesindeki yerimizi almakla kalmayıp, aynı zamanda endüstriyel çözümler de sunmaktayız.

Plastik, fıbrus ve kolajeri barsaklardaki hizmet kalitemizi arttırmak ve taleplere daha hızlı bir şekilde cevap verebiiinek amacıyla, bu ürünleri kendi tesislerimizde şirtlemekteyiz. Sevk edilen tüm Ürünlerimiz takip edilmekte, olası bir şikayet durumunda en uygun çözümler bulunmaktadır.

Misyonumuz, sektördeki en kaliteli hammaddelere sanayicilerirnizin kolayca ulaşmasını sağlamak, hızlı ve kaliteli bir hizmet sunarak, verimlilik ve üretim performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini sağlamak, bilgi birikimimizi paylaşmak ve karşılıklı güvene dayalı uzun süreli iş ilişkileri kurmaktır.

Vizyonumuz, et ve süt endüstriside endüstriyel çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmaktır. Değerlerimiz;

Her müşterimizi bir referans olarak algılayarak bu doğrultuda hareket etmemiz ve bu bağlamda müşteri odaklılık,yenilikçilik ve  ileri görüşlülük

From our foundation in 1982 till now, we are importing the highest quality raw materials from world’s leading companies in their sectors, for the meat and the dairy products industries, and supply to our industrialists with our superior serving mentality. As being a pioneer to many innovations in the sector, we predict the necessities of our conti-nuously developing meat and dairy products industries and continue our innovative studies in these areas. Through a large network, the newest raw materials for these sectors are being tracked, the most suitable products and machines are being picked up for the changing and developing necessities, too many trials are being made in pilot factories and among these products and machines, the most successful ones are served to our industrialists. By this way, we not only take our place in the development of our industry but also provide industrial solutions. In order to increase our service quality and in order to be able to respond quickly to the demands for polyamide, fibrous and collagen casings, we are shirring these casings in our facilities. All of our goods dispatched are being tracked by us and in case of a claim, the best and the most suitable solutions are being provided. Our mission is to make our industrialists easily reach to the highest quality row materials, to decrease their production costs while increasing their efficiencies and production performa by giving a fast and a high quality service, sharing our knowledge and to set up. long-term business relations on the basis of mutual trust.

Our vision is to provide goods and services beyond the expectations of our customers, while continuously tracking the innovations for the meat and the dairy products industries in or to provide industrial solutions. Our values are; – Reacting by perceiving each and every customer of us as a reference and in this manse, customer-focused selling – Reliability – Innovativeness and far-sightedness – Leadership – Entrepreneurship – Sincerity